Axanak'a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.
PAKETLEME VE SİGORTALAMA

Paketleme

Nakliye paketlemesinde kullandığımız malzemeler Avrupa standartlarına uygundur. Taşımacılık hizmetlerimizde kırılacak cam eşyalar, kitaplar, ayakkabılar, mefruşat vb eşyalarınız için ayrı ayrı özel mukavemet kolileri kullanılır. Kesinlikle battaniye, yırtık naylon, gazete, varil veya kirli malzemeler kullanılmaz. Tüm eşyalarınızı sarılarak kapalı şekilde araca yüklenir.

Antika, sanat eseri ve cam eşyaları nasıl paketlenir?

Antika ve cam eşyalarınız, kraft kâğıtlarıyla tek tek sarılır ve etrafına köpükler yerleştirilerek dik bir şekilde özel ahşap sandıklara konulur.

Mobilyalar nasıl paketlenir?

Mobilyalarınız, marangoz ekibimiz tarafından demonte edilir; köşelerine köşebent takılarak tek tek, özel havalı naylonlarla paketlenir. Ulaştığı yerde marangoz ekibimiz tarafından monte edilir.

Beyaz eşyaları nasıl paketlenir?

Beyaz eşyalarınız, tesisat ekibimiz tarafından demonte edilir; Avrupa standartlarına uygun olarak koruması yapılarak paketlenir. Ulaştığı yerde tekrar kurulumu gerçekleştirilir.

Giysiler nasıl paketlenir?

Giysileriniz, hijyen kurallarına uygunlukla eldiven takılarak poşetlenir ve ulaştığı yerde ütüsü bozulmadan sırasıyla asılır.

Ayakkabılar nasıl paketlenir?

Ayakkabılarınız tek tek, özel ayakkabı kutularına konulur ve özel muhtelif kutulara yerleştirilir.

Yataklar nasıl paketlenir?

Yataklarınızın kirlenmesini önlemek amacıyla eldiven takılarak streçleme işlemi yapılır. Her bir yatak, özel yatak kılıflarına geçirilir.

Koltuk ve kanepeler nasıl paketlenir?

Koltuk ve kanepelerinizin kirlenmesini önlemek amacıyla eldiven takılarak streçleme işlemi yapılır. Her bir koltuk veya kanepe, özel havalı naylonlarla paketlenir.

En son tüm paketlerin üzerine içerik bilgisi yazılır.

Hiçbir sorun yaşamadan taşınmak istediğinizi bildiğimiz için kuruluşumuzdan bu yana müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmaktayız. Siz de taşınma tarihinizi belirleyerek Axanak Evden Eve Nakliyat müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sigortalama

Kurumsal ve bireysel taşımacılıkta sektörün önder markası haline gelen AxaNak Nakliyat; uluslararası taşımacılık, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık ve depolama gibi hizmetlerde tüm eşyalarınızı sigorta kapsamı dâhilinde taşır ve muhafaza eder.

Sigortalama ile eşyalarınız, taşınma sırasında meydana gelebilecek kaza ya da olumsuz durumlar için güvence altına alınmış olur. Ayrıca deprem, sel, su baskını gibi doğal afetlerden sonra oluşabilecek veya hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı da güvence altındadır.

Taşınma öncesinde müşterilerimize sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın öncelikle envanter listesi çıkarılır. Sonrasında listede yer alan her eşya sigorta güvencesi altına alınır.

Dentadent Whatsapp