Axanak'a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.
DEPOLAMA

Ev eşyası depolama

Ev eşyası depolama hizmeti ile eşyalarınızı güvenilir şekilde depo alanlarında talep ettiğiniz zaman dilimine kadar muhafaza edilir. Evinizde yer kaplayan veya adres değişikliği nedeniyle kullanılmayacak olan tüm eşyalarınızı; AxaNak güvencesi altında, kaliteli depo alanlarımızda muhafaza edilir.

İstanbul'daki ev eşyası depolama alanımızda envanter tutularak teslim alınan eşyalarınız size özel depo bölümünüzde saklanır. Adresinizden teslim alınırken gösterilen hassasiyet size teslim edilene kadar aynı kaliteyle devam eder. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, eşyalarınızı belirttiğiniz adresten teslim alan firmamız, eşyalarınızın depo alanına taşınma işlemini de profesyonel şekilde gerçekleştirir.

Ev eşyası depolama fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Ofis eşyası depolama

Ofis malzemelerinizin yanı sıra demontajı sağlanan ürünlerinizin de nakliyat esnasında ve depolarımızda bekletildikleri süre boyunca firmamızın sigortası ile güvence altındadır.

Ofis eşyası depolamada en güvenilir adres AxaNak Nakliyat, her türlü hava koşulu ve doğal afete karşı sorunsuz yerde depolanan eşyalarınızı güvenli koşullarda saklamaktadır. Ofis malzemeleriniz 7/24 kamera sistemi ile gözetlenen depomuzda sizin istediğiniz süre zarfı boyunca muhafaza edilir.

AxaNak depo eksperi ofis taşımacılığı öncesinde ofisinize gelerek gerekli incelemeleri ve değerlendirmeleri yapar. Daha sonra hızlı bir şekilde ofis eşyalarınızın uygun paketleme koşullarıyla depoya nakliyesi sağlanıyor. İstediğiniz zaman diliminde eşyalarınızı geri çağırabileceğiniz ve kontrol sağlayabileceğiniz AxaNak depolama hizmet sisteminden uygun koşullarla yararlanabilirsiniz.

Ofis eşyalarınızın güvenle depolanmasını istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Özel eşya depolama

Özel eşyalarınız nakliyat esnasında ve depolarımızda bekletildikleri süre boyunca firmamızın sigortası ile güvence altındadır.

Özel eşya depolamada en güvenilir adres AxaNak Nakliyat, her türlü hava koşulu ve doğal afete karşı sorunsuz yerde depolanan eşyalarınızı güvenli koşullarda saklamaktadır. Özel eşyalarınız 7/24 kamera sistemi ile gözetlenen depomuzda sizin istediğiniz süre zarfı boyunca muhafaza edilir.

Konteynerler içerisine yerleştirilen özel eşyalarınız, herhangi bir karışıklık olmaması adına tek tek listelenir. İhtiyaç halinde istenilen özel eşya, konteyner içerisinden müşterilerimize iletilir.

Özel eşyalarınızın güvenle depolanmasını istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Günlük depo kiralama

Birçok kişi şehir değiştirmek durumunda olduğundan, evindeki ya da ofisindeki eşyaların fazlalığından veya değişen şartların gereğinden depolama kiralama hizmetine ihtiyaç duyar. Bu depo kiralama ihtiyacı, uzun süreli depo kiralama ihtiyacı olabileceği gibi, günlük depo kiralama ihtiyacı şeklinde de olabilmektedir.

Talep ettiğiniz süre boyunca ev ve ofis eşyalarınız, güvenli ve sigortalı bir ortamda günlük olarak depolanır. Eşyalarınızın günlük depolanmasını istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dentadent Whatsapp