DEPOLAMA

Bina yapılandırması başta olmak üzere birçok sebepten ötürü eşyalarınızı depolamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Her türlü eşya depolama talebiniz için güvenli ve kaliteli depolama hizmeti sunmaktayız. Axanak Evden Eve Nakliyat olarak Ankara, İstanbul ve İzmir'de depolama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

En büyük depolarımızdan biri Gebze’de; 8.000 m2 kapalı, 1.200 m2 açık alanlı depolara sahiptir. Gebze’deki alanımız, uzun süreli depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için uygundur. Depolarımız, yangın sensörlü, kemirgen hayvanlara karşı korumalı, özel iklimlendirmeli ve havalandırmalıdır. Depolarımızda bulunan eşyalar, yer ile temassız ahşap sandıklara yerleştirilerek raflara konulur. İstanbul Ataşehir' de bulunan 800 m2 alandaki bloğumuz kısa süreli depolanacak ev ve ofis eşyaları içindir.

Depolanacak eşyalar metre küp detaylarına göre hesaplanır. Tüm eşyalar yüksek kaliteli özel depolama malzemeleriyle paketlenerek rutubet önleyici malzemelerle korunur. Mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk takımları, antika gibi hassas eşyalar ve kıyafetler ayrı ayrı muhtelif kutularla paketlenerek hazırlanır. Depolanacak eşyalar, personellerimiz tarafından sözleşme nüshasının arka kısmına sırasıyla yazılarak numaralandırılır. Sonrasında istenen kutu ya da herhangi bir eşya olduğunda kolaylıkla numaradan bulunup istenilen adrese teslim edilir. Eşyalar, depomuzda araç içinden ahşap sandıklara aktarılır. Sandık kapıları kapatılarak kilitlenir. Demir raflara forklift konularak yer ile bağlantısı engellenir. Depolarımız yangına karşı yangın söndürme sistemiyle korunur ve güvenlik personellerimiz tarafından 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenir.

Depolama fiyatları ve depolama işlemleri hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dentadent Whatsapp