Axanak'a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.
HAKKIMIZDA

AxaNak Nakliyat, sektörel yolculuğuna 1994 yılında Axanak Lojistik ve Nakliyat Ticaret A.Ş. olarak başlamıştır. Türkiye ve dünya çapında ev-ofis depolamanın yanı sıra profesyonel taşımacılık hizmeti de vermektedir. Ankara genel merkezi ile başladığı depolama hizmetini gerek ev eşyaları gerekse de ofis eşyalarının kısa veya uzun süreli muhafaza edilebileceği İstanbul, İzmir ve Gebze bölgelerinde sürdürmeye devam etmiştir. Gebze’de; 8.000 m2 kapalı, 1.200 m2 açık alanlı depolara sahiptir. 

AxaNak Nakliyat 97 kişilik profesyonel kadrosuyla sigortalı taşımacılık faaliyetlerini günden güne genişleterek; evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, uluslararası nakliyat, kurumsal taşıma, gümrükleme, evcil hayvan nakliyesi, sanat eseri taşıma, kasa ve piyano taşımacılığı gibi çok yönlü nakliye hizmetler vermeye devam etmektedir. Avrupa taşımalarında kullandığı kamyon ve tır filosu, modern depoları ve ofisleriyle müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmetleri kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan AxaNak Nakliyat, alanında deneyimli olan dinamik ekibi ve hizmet kalitesiyle sektörün lokomotiflerinden biri haline gelmiştir.


Dentadent Whatsapp