Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliye firması AxaNak Nakliyat, profesyonel kadrosu ile sorunsuz taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Anadolu yakasında ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık işlerinize özel çözümler üreten firmamız, uygun fiyatlı evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.

Eşyalarınızın taşınması süresince ekspertizimiz ile aşağıdaki maddeler üzerinden planlama yapılır.

• Kullanılacak paketleme materyalleri
• Personel sayısı
• Taşıma yöntemi
• Kullanılacak araç cinsi
• Fiyat belirleme

Eşyalarınız paketlenirken çizilmemesi ya da hasar görmemesi için karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler tercih edilir.

Mobilya vb. demonte edilmesi gereken eşyalarınız dikkatli şekilde paketlenir. Taşınılan yerde ise uzman çalışanlarımız demonte edilen ürünleri tekrar montajlar.

Anadolu Yakasında taşımacılık veya depolama hizmeti için dilediğiniz zamanda evinizi ziyaret eden AxaNak kadrosu, alacağınız hizmetin tüm aşamasını fikir alışverişi yaparak özenle planlar. Ekspertizimiz, taşımacılık esnasında meydana gelen herhangi bir zarar halinde mağduriyetinizi ortadan kaldırmak için ücretsiz sigortalama kapsamında eşyalarınızın sigorta değerini belirler.

Anadolu yakası evden eve taşımacılık veya Anadolu yakası depolama hizmeti için bizlerle iletişime geçebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paylaş

Ofis taşıma işlemi nasıl gerçekleştirilir ve neden expertiz yapılır?

Ofiste yapılacak ilk işlem paketlemedir. Ofis yetkilisinin...

Nakliye fiyat teklifi verirken hangi koşullar göz önünde bulundurulur?

Çalışacak personel sayısı, eşyanın metre küp olarak hesaplanması...

Eşyalar taşınırken hangi malzemeler kullanılır ve herhangi bir sorunla karşılaşılır mı?

Taşınma sırasında battaniye, gazete gibi hijyenik olmayan hiçbir...

Dentadent Whatsapp